Loading...
BURÇLAR

Burçların Hassas Noktaları

Koç Burcu ve Yükselen Koç: Koç burcu insanını kırmak kolay değildir Ancak yaptığı, ortaya koyduğu iş hakkında kötü konuşup, birde rakibini överseniz delirir. Küçümsenmekten nefret eder. Kırılan bir koçun egosunu tatmin ederek gönlünü alabilirsiniz.

 

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa: Aniden sebepli veya sebepsiz sinirlenebilirler. Hatalarının yüzüne vurulmasından çok rahatsız olurlar. Kırılan bir boğanın gönlünü güzel bir yemek ile alabilirsiniz.

 

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler: Üzüntü, öfke gibi duyguları anlık yaşar. İftira İkizler burcunu delirtir. İftiraya uğrar veya suçlanırsa öfkeleri daha ok ön plana çıkar. Gönlünü Almak kolaydır. Canı gönülden dinlendiğini bilmek bile onu mutlu eder.

 

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç: Hayatında etkin bir rolünüz yoksa sizden dolayı üzülüp, kırılmaz. Kalbinde yer verdiği kişi onu kırmamak için çabalar. Ailesinin onu yalnız bırakması onu çok yaralar. Kendisine güvenmeyen insanlar onu delirtir.

 

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan: Öfkesini göstermeyi sevmez. Öfkesini, üzüntüsünü anlamak zordur. Kendini teselli etmesini iyi bilir. Ona katlanamayan birinin olduğunu bilmek onu çok üzer. Gönlünü almak için sonsuz ilgi göstermek gerekir.

 

Başak Burcu ve Yükselen Başak: Memnuniyetsizdirler. Başkalarını eleştirmekten keyif alsalar bile eleştirilmek hoşlarına gitmez. Eleştirilmek onları deli eder. Başarısızlıklarını dile getirmek onları çok üzer. Boşa çabaladıkları hissi başağı yerle bir eder.

 

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi: Onları üzmek, kırmak, incitmek veya mutlu etmek çok zordur. Haksız olduklarını söylemek onları üzer. Haksız yere suçlanmak çok öfkelendirir. Gönlünü almak için hayal dünyasını hareketlendirmelisiniz.

 

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep: Zaten her an sinirli, öfkeli olan bir burçtur. İyi olduklarını düşündükleri bir konuda yetersiz olduklarını duymaları onları derinden yaralar. Eleştiriden hoşlanmazlar. Mutlu olmak için sevmeyi öğrenmesi gerek.

 

Yay Burcu ve Yükselen Yay: Mutluluğu paylaşmak isterler. Genelde mutludurlar. Kolay sinirlenip öfkelenmez. Yaptığı işte başarısız olursa depresyona girer. Yay burcunu tamamen yalnız bırakırsanız, arayıp sormazsanız mutsuz olur.

 

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak: Çalışmayı çok severler. Başarısızlık onları mutsuz eder. Çok önemli olduklarını düşündüklerinden onları üzmek kolaydır. Önemsenmek isterler. Yaptığı işi başkasının da yapabildiğini öğrenmek onları delirtir. İnsanları yönetmeyi sever bu nedenle ipleri ona verirseniz çok mutlu olur.

 

Kova Burcu ve Yükselen Kova: Genelde melankolik görünürler ancak komik ve cana yakındırlar. Karşıt fikirlere kapalıdır. Güven onlar için çok önemlidir. Güvenini kaybetmeyin.

 

Balık Burcu ve Yükselen Balık: Anlaması zor bir burçtur. Onlardan bir şey öğrenmek istenilmesi onları mutlu eder. Baskıdan hoşlanmazlar. Hayal kırıklığına uğradıklarında çok üzülürler.