Loading...
KASYOPYA CELSELERİ

Kasyopya Celseleri : 30 Ağustos 2009

Laura, Ark, Joe, A___, P____, Allen, C___, Scottie, G___

Soru: (L) Merhaba.
Kasyopya: Merhaba!


Soru: (L) Kimle birlikteyiz?
Kasyopya: Kasyopya birleşik düşünceden Groyla.


Soru: (L) Girişe neden bu ekstrayı eklediniz?
Kasyopya: Bazen bir “adın” sadece sizin alışkanlığınıza yönelik olarak verildiğini unutuyorsunuz. Bir hatırlatmanın gerekli olduğunu düşündük.


Soru: (L) Tamam. Sanırım herkesin aklındaki büyük soru, en aktif forum üyelerimizden birinin kısa süre önceki ölümüydü: Victoria Ridout, yani PepperFritz, daha önceki rumuzuyla QueeenVee. Bir forum üyesi tarafından gündeme getirildiği için şunu sormak istiyorum; Victoria kötü amaçlarla, bilinçli bir şekilde grubumuza sızmaya çalışan biri miydi?
Kasyopya: Hayır.

(ç.n.: kesin olmamakla birlikte, anladığım bazı verileri paylaşmak istiyorum: kanada’da yaşayan 50 yaşındaki bu şahıs, 14 ağustos cuma günü tren yoluna yakın olarak köpeklerini gezdirirken, dikkatsizlik sonucu, gelen bir trenin çarpması sonucu hayatını kaybetmiş. forum’da daha önce QueenVee adıyla yazmış, çeşitli nedenlerle atılmış. sonra değişen bazı duygu ve düşünceleri neticesinde, forumda yönetici olarak görev almak üzere, daha önceki kimliğini gizleyerek başvuruda bulunmuş ve kabul edilmiş. beğeni ve taktir toplamış biriymiş.)


Soru: (L) Onda gözlemlediğimiz değişim, onun hayatında, düşünüşünde, vicdanındaki gerçek bir değişim miydi?
Kasyopya: Oo evet. Can atanlara verilen ruhsal gerçeklerin gücünün henüz tam olarak farkında değilsiniz. Victoria hayatında ilk kez kalbinin derinliklerinde kendini tatmin olmuş hissetti.


Soru: (L) Forumda daha önce bazı hileler yaptığına dair kanıt var gibi görünüyor… (Joe) İki gün sonra gelmesi… Daha önce Queen Vee olarak forumdan atılması…
Kasyopya: Kalbini ve aklını bir anda değiştirdi!


Soru: (L) Neden?
Kasyopya: Geçmiş deneyimlerine dayalı olarak, işe yarayacağını bildiği ve düşündüğü şey ile başladı. İşe yaramadı ve bulduğu hazineyi neredeyse kaybedecekken “ışığı” gördü.


Soru: (L) Eğer böylesine ani bir aydınlanma yaşadıysa, neden ilk kovuluşundan sonra foruma gelip “Hey ben tarzımı değiştirdim! Falanca biriydim ama şimdi ışığı gördüm ve tekrar denemek istiyorum!” demedi?
Kasyopya: Reddedilme korkusu.


Soru: (A___) Bu onun için sıkıntı mı yaratıyordu? Yani, bu durumun forumdan saklanıyor olması gerçeği onu gerçekten rahatsız ediyor muydu?
Kasyopya: Evet! Ölümünden hemen önce “içini boşaltmaya” karar vermişti. Tam samimiyetin, başkalarıyla ilgili ifşalar içerdiğini biliyordu. Bu tür verileri paylaşmamaya yönelik programlanmış eğilimlerle ilgili çelişkisini çözmek biraz zamanını aldı.


Soru: (L) Başkaları derken?
Kasyopya: Geçmişte iletişim kurdukları.


Soru: (Joe) Vincent Bridges de bunlara dahil mi?
Kasyopya: Dolaylı olarak.


Soru: (L) Ölümüyle ilgili herhangi sıradışı birşey var mıydı?
Kasyopya: Aa! 64.000 $’lık soru! Hiç sormayacaksın sanmıştık!


Soru: (L) Peki ölümünde sıradışı olan neydi?
Kasyopya: Meditasyon ve nefes programının gücünü gösteriyor.


Soru: (L) Bu pek pozitif bir sonuç değil!
Kasyopya: Oo evet! Bazı çevrelerde büyük bir şaşkınlık yaşandı ve buna Victoria da dahildi! Bu tekniğin gücüyle, tam silah donanımlı olarak YAPMA güdüsüne sahip birini hayal edebiliyor musun? Bundan da fazlası, geçmişteki bazı tanıdıklarıyla ve onların nasıl çalıştıkları ve kimler tarafından desteklendikleriyle ilgili bilgisi! Gözlerini açmıştı!


Soru: (Ark) Gözlerini nasıl açtığını anlamadım. Eğer gözlerin açıksa, treni görürsün. (L) Trenden bahsettiklerini sanmıyorum… (Ark) Ama bu teknik sayesinde insanların çevreleri hakkındaki farkındalıklarının artması gerekiyor, uykuya dalmaları değil.
Kasyopya: Evet, ama Victoria bu potansiyeli tam olarak hayata geçirmeden önce önlemler alındı. Ayrıca 2B arkadaş “yem” olarak kullanıldı. (ç.n.: son celselerde “yoğunluk” teriminden ziyade “boyut” terimi kullanılıyor anladığım kadarıyla. Buradaki 2B arkadaş da, victoria’nın ölümünden hemen önce gezdirmekte olduğu ve ölümüne katkıda bulunmak üzere etki altında bırakılan köpeklerden biri olmalı.)


Soru: (P___) Yani onun bir potansiyeli harekete geçirmekte olduğunu, çok iyi bir kaynak, çok iyi bir müttefik haline gelmekte olduğunun farkına vardılar ve onun bir evcil hayvana olan sevgisini kullandılar…
Kasyopya: Ayrıca, onu daha hassas hale getiren önceki kaza vardı.


Soru: (L) Yani birşey söylemeye çalışıyordunuz, öyle mi? (A___) Nefes programını uygulayan ve potansiyele sahip olan herkesin başına gelecek mi bu? Çelme mi yiyecekler?
Kasyopya: Hayır. Başkalarıyla ilgili özel bilgilerinden dolayı onun için özel ve aşırı önlemler alındı.


Soru: (Joe) Ne gibi önlemler?
Kasyopya: Temmuz’un ortasındaki ani hava değişikliğini fark ettiniz mi?


Soru: (L) Evet. Peki havanın bununla ilgisi nedir? Yazın etkilerini daha çok göstermeye başladığını düşünmüştüm…
Kasyopya: Genel eğilimler göz önünde bulundurulursa değil. Bu 3B ve 4B faaliyetlerin bir sonucuydu. Ayrıca bunun başkalarını daha az doğrudan yollarla nasıl etkilediğini düşünün. Victoria’nın farkındalığında hala boşluklar vardı. Ark, açık gözlerle ilgili yorum, Victoria’nın “diğerlerini” gözlemlediği ve bilgi topladığı yıllar hakkındaydı. {Önceki tanıdıklarıyla ilgili olarak gözlerini “açmıştı”}. Yani, kaza sırasında gözleri tam olarak açık olsaydı, bu kaza olmazdı. Koruma bariyerini dikmek için, itirafın temizliğine ihtiyaç vardı. Ve o da bunu planlıyordu. Bu olmadan önce, yolunda ilerlerken durduruldu.


Soru: (Scottie) Bu gerçekten çok kötüydü… (Ark) Sormak istediğimi gerçekten anladığımdan emin değilim ama, bir araya gelen pek çok faktör var anladığım kadarıyla. Sormak istediğim şey, bu sonun bir şekilde onun karmasında yazılı olup olmadığı. (Joe) Bunu o mu seçti? Biliyorsunuz, bazı kaynaklar insanların ölmeyi seçtiklerinden bahseder – bir seviyede yapılan bir seçim var. Buradaki durum da bu mu?
Kasyopya: “Karma” fikrine çok fazla kredibilite veriliyor. Eğer durumla ilgili farkındalıkları yetersizse, herkes “oyundan çıkarılabilir.” Ama bu durumda olduğu gibi, 3B gerçekliğinin genel kuralları işlerlikte. 4B KH genelde ajanlar, hava ve bu tür faktörler üzerinden manevra yapabilir.


Soru: (L) Yani oyunun kuralları var ve Victoria’nın farkındalığı tam olarak o noktaya varmamıştı. Aynı zamanda bazı şeyleri herkese dürüst bir şekilde açıklamamış olması nedeniyle farkındalığında muhtemelen bir blok da vardı. Bir grup insan bir araya geldiğinde, ortak farkındalıkları, parçaların toplamından daha fazla sanırım. (Ark’a) Tıpkı senin ve benim ve buradaki herkesin gözlerimizi birlikte açmış olmamız ve paylaşımda ve iletişim halinde olmamız gibi. Bu farkındalığı arttırıyor. Victoria, engeli nedeniyle ağdan biraz ayrıydı ve herkese herşey hakkında anlatmadığı şeyler vardı. Sanırım tam da aklında, herkese verebileceği bilgilere sahip olduğu fikri vardı ve bununla mücadele ediyordu çünkü herkesin “Söyleyeceğimi söyledim, bana güvenin, vesaire vesaire…” gibi bir programı vardır. Sonra muhtemelen, söylediklerini manipülatif koşullar altında söylediğini, bunların fazla bir değeri olmadığını, şimdi samimiyette son adımı atması gerektiğinin farkına vardı. Böylece ağla tamamen bağlantı haline girecek ve ağ halindeki farkındalığın korumasına sahip olacaktı. (Ark) Daha hızlı bir araba almaya karar verirsen, onu nasıl süreceğini de öğrenmen gerekiyor. (L) Ayrıca köpeğin yem olarak kullanılması durumu… Işın faaliyetleri veya zorlaştırıcı eylemler ve enerji aktarımları yoluyla onun aklını doğrudan etkileyemediler ama tren yolunda donan köpeği üzerinden eyleme geçmiş olabilirler. Belki de köpeği geçirmeye çalışıyordu ve o da hareket etmiyordu ve o da buna fazla konsantre oldu. (Joe) Kazanın olmasında, etrafıyla bağlantısını tamamen yitirmesine neden olacak şekilde birşey mi yapıldı ona?
Kasyopya: Tam olarak değil. Ama gerçekten büyük bir dikkat saptırıcı zihinsel yükü vardı. Bu yeterliydi.


Soru: (Joe) Paylaşabileceği gerçekten çok ilginç bilgileri vardı herhalde. Godlike Productions gibi siteler, Nancy Leider, bunları kimin finanse ettiği hakkında… (L) Nancy Leider’ın ardında kimin olduğunu hep merak ettim. Çok erken bir süreçte o ilginç videolarla ortaya çıktı. (Joe) Victoria’nın vereceği bilgiler yeni olmayacaktı bence. Herhalde içeriden biriymiş gibi bazı otoritelerle konuşabilen ve güçlü kredansiyelleri olan biriydi. (L) Bazıları hakkında çok kritik bilgilere sahip olduğuna şüphe yok. (P___) Godlike Productions ve Zetatalk’ın aynı yerden finanse edildiğini mi düşünüyorsun? Kurucuları aynı mı?
(L) Bilmiyorum. Bir ara Godlike Productions ile ilgili epeyce araştırma yapmıştık ve gerçekten çok tuhaf tiplerle ilişkileri olduğunu bulmuştuk. Sağ kanat faşist devlet adamı tipleriyle bağlantıları vardı. George Bush’u finanse eden bazı kişiler. Büyük paralara sahip tipler. Pornografi ve cinsel sapkınlıkla ilişkili insanlar. O bağlantıları açıkladığım makaleyi yayınladıktan sonra ölüm tehditleri aldık. Ve tuhaf bazı olaylar dizisi başladı. Pazardayken bir adam beni takip ediyor, fotoğraflarımı çekiyordu. Takip edildiğimi hissettirmeye çalışıyorlardı. Sonra arabanın bijonları söküldü. Çitler kesildi. Bunların hepsi mesajdı: “seni izliyoruz ve sana bu kadar yaklaşabiliyoruz…” Godlike Productions’ın arkasında bunlar var. Ürkütücü birileri. Nancy ve Zeta’lar aynı kaynak tarafından mı finanse ediliyor veya alakalı mı… Kim bilir? Muhtemelen. Kısa bir süre önce “cennete giden merdiveni satın almak” istediğini söyleyen çatlak milyonerin gelmesiyle Victoria olayı arasında da bir bağlantı olabilir. Bu tür bağlantıları kurduğun zaman CIA adına çalışan adamlarla da karşılaşıyorsun. Bildiğimiz kadarıyla K___ L___ de CIA adına çalışıyordu. Ortalıkta parasını sallıyordu. Muhtemelen kasıtlı olarak aptal gibi davranıyordu. Böylece ona bir zaman makinesi yapma bahanesiyle milyonlarını almaya çalışacağımızı düşündü. Bu iş için onu özellikle seçtiler muhtemelen. Ama kendisinin bu durumun farkında olup olmadığını bilmiyorum. … Vinny Bridges’in de çevirdiği çok şey var. Eminim onunla bağlantımı sona erdirmemi beklemiyorlardı. Beni korkutup geri adım attırmak için onu kullandılar. (Ark) Ben de birkaç yazışmadan sonra onunla ilişkimi sonlandırdım. (Joe) Artık birşeyler öğreneceklerini bekliyorsun ama… (L) Bunu tekrar tekrar gördük. Patolojik bir durum ve KH mantalitesi. Aynı şeyi tekrar tekrar tekrar yapıyorlar. Hiç yaratıcılık yok. İnsanlar onlara gülüyor ve yaptıklarının aptalca ve bariz olduğunu söylüyor. Ama dünyanın yarısı onların yalanlarına inanıyor. Dünyanın yarısı olayı görüyor ve anlıyor. Ama milyarlarca insan için bu kolay değil! Bir zamanlar ne kadar cahil olduğumuzu her zaman hatırlamamız ve gözlerimizi açmamızın bir süreç olduğunu anlamamız gerekiyor. Ve bu çoğu zaman çok acılı oluyor. (Joe) Kastettiğim şey; bunları daha önce yaşadığımız gerçeğini anlayıp da biraz akıllanmıyorlar. Aynı şeyi defalarca tekrarladıktan sonra biraz daha akıllı olmaları gerekir. Biraz daha bize özgü bazı ayarlamalar yapmak gibi. Şöyle biraz daha zeki biri olması gerekir. Güvenilmez bir karakterle karşımıza çıkıp üzerimize para boşaltmaktan daha akıllıca şeyler yapacak biri. (A___n) Bunlardan farklı birşey bile yapsalar bu uzun sürmezdi. (Joe) Problem de bu. Görünüşe göre herhangi bir şekilde samimi birini kullanamıyorlar. K___ gibi insanlarda eksik olan şey samimiyet. Samimi, düzgün biri olarak çıkmadı karşımıza. İstihbarat kurumlarının, bir yere sızmaya çalışırken asırlardır yaşadığı türde bir problem. Konular hakkında belirli bir bilgisi olan ve ikna kabiliyeti olan birini gönderdiklerinde, o kişi sızmak üzere gönderildiği gruba katılıyor ve gerçekten o grubun bir parçası oluyor. Beyni olan ve testi geçen birini gönderdikleri zaman, o ajan gerçekten bizden biri haline de gelebilir. … (L) Pekala… Sormak istediğim birşey var. Victoria’nın ölümünden sonra kazlarımızla ilgili olarak da o korkunç olayı yaşadık ve olayın esasını gerçekten öğrenmek istiyorum.
Kasyopya: I Ching iyi iş çıkardı değil mi? 3B kaynaklar tarafından genel olarak size karşı, özel olarak da Victoria’ya karşı yöneltilen etkilerin bir neticesi.


Soru: (L) Tam olarak anlamadım. Bir çeşit ışın gönderme faaliyeti mi vardı? Bu durum insanların gelip tüm kazlarımızı çalmaya çalışmasına ve üç tanesini öldürmeyi başarmasına mı neden oldu? (Ark) Yoksa çupakabra mıydı? (gülüşme)
Kasyopya: Çupakabra değildi.


Soru: (Joe) Bir çeşit beyin etkileme olayı olmuş gibi görünüyor (A___n) İnsanların beynini etkileyen ışınlar kullanarak onlara birşeyler mi yaptırdılar?
Kasyopya: Evet!!! Ve başka pek çok şey oluyordu!


Soru: (L) Neden 4B değil de 3B dediniz?
Kasyopya: 4B’nin belirli hedefleri etkileme konusunda bir sorunu yok. 3B daha ilkel teknolojiye güvenmek zorunda ve her zaman “çevresel zarar” da var.


Soru: (L) Yani 3B durumunda bir tür yerden çeşitli dalgalar veya serbest şekilsel görüntüleme gönderiyorlar, bu atmosfere yayılıyor ve bunu alan herkesi etkiliyor. 4B ise hedefleme konusunda daha spesifik olabiliyor, öyle mi?
Kasyopya: Evet.


Soru: (L) Peki nefes programımız konusundaki durum nedir?
Kasyopya: Yapılan eylem sana bu programın ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor olmalı! Farkındalığı ve ağ çalışmasını sürdür! Ve her zaman olduğu gibi, bilgi korur!! Son olarak, Victoria ve diğerleri, diğer düzlemde dayanışma içinde sizin enerjilerinize destek veriyor. Bunun muhtemel nedeni, kendi aleminizdeyken kurduğunuz bağlantılar.


Soru: (L) Bizimle bağlantı kurmuş ve diğer tarafa gitmiş olan insanlar bize enerjilerini daha saf bir şekilde gönderebiliyorlar öyle mi? Ve yalnızca bizimle daha önceden bağlantı kurmuş olan insanlar mı bunu yapabiliyor? Söylediğiniz şey aşağı yukarı bu mu?
Kasyopya: Evet.


Soru: (L) Yani herhangi biri değil de, bir bağlantın olan insanlar… Hatırlıyor musun, sen Maxwell’e bir soru sormak istemiştin ve onlar da onunla gerçek hayatta bir bağlantın olmadığı için onunla temas kuramayacaklarını söylemişlerdi? (Ark) Hatırlamıyorum. (L) Buna benzer birşey olduğunu hatırlıyorum. Ya Maxwell’di ya da Einstein’dı. Ya da buna benzer birşey. (Joe) Ölmüş bir bilimadamıyla temasa geçmek mi istediniz? (L) Evet, Ark istedi ve K’ler de, bir bağlantı frekansı oluşturacak şekilde gerçek hayatta kurulmuş bir temas olmadığı için bunu yapamayacaklarını söylediler. (A___) Geraldine orada mı?
Kasyopya: Oo evet!


Soru: (A__n) Victoria’ya merhaba diyebilir miyiz?
Kasyopya: Gülüyor!


Soru: (Joe) Gülmekle çok meşgul olduğu için görüşemeyeceğiz galiba. (gülüşme) (P___) Bize vermek istediği bilgiyi şimdi verebilir mi?
Kasyopya: Hayır. Eğer bu mümkün olsaydı, oyundan çıkarılmasının bir amacı olmazdı.


Soru: (Joe) Bu birşey ifade ediyor.
Kasyopya: Genelde öyle görünmese de “kurallar” var.


Soru: (L) Son olarak sorusu olan? (Ark) Evet. Birşey sormak istiyorum. İki haftadır belirli bir matematik konusu üzerinde çalışıyorum. Çok yavaş gidiyor, epeyce uğraşıyorum. Zor değil ama en temele kadar iniyor. Kitaplarda yanlış olan şeyi yeniden yazmak istiyorum ama farklı bir şekilde. Bunun neden yavaş gittiğini öğrenmek istiyorum. Önemli olduğu için mi? Yoksa birşey mi beni durduruyor? Sadece istediğim temelleri atmak dışında birşey yapmaya başlamak için ne yapabilirim?
Kasyopya: Yeteneklerinin artması için izin ver Laura perhizin konusunda rehberlik etsin. Bu kadar inatçı olma. Yüksek oktanlı yakıt lazım!


Soru: (gülüşme) (A___) Diyet yapman gerekiyor. (A__n) Sebzelerini ye! (Ark) Ama diyete ayıracak vaktim yok. (A___) Ve takviyeleri al. (Ark) Alıyorum. (A__n) Ve sebzelerini ye… A ha! Gördünüz mü? Buna yanıt vermedi. (Joe) Almadığı şey nedir? Neyi almadığını biliyor musun? (L) Kaldırabileceği kadar hap veriyorum yalnızca, ama hapları sevmiyor. (Joe) Yüksek oktanlı yakıt ne olabilir? (L) Sebzeleri pek sevmiyor. (Ark) Sorunum matematikle ilgili, sebzelerle değil! (gülüşme) (A___) Birbiriyle ilişkili. (Joe) Çinko veriyor musun? (L) Evet. (Joe) Çinko almanın sebze iştahını arttırdığını okudum. Sebzeleri sevmemek normal değil. (A__n) Birbiriyle ilişkili. İlkokulda iki veya üç havuç yiyorduk…
Kasyopya: Gereğini yapacaksınız. Geçen ayki saldırının herkesi o veya bu şekilde etkilediğini de göz önünde bulundurun. Biraz nefes egzersizi yapın!


Soru: (L) Boru soluğu. (A__n) Laura’yı dinlemen gerekiyor! (Ark) Nefes alıp dinlersem matematiği kim yapacak? (P___) Aynı anda nefes alıp sebze de yiyebilirsin. (gülüşme) (A__n) Burnundan boşaltırsın herhalde. (L) Tüm gününden bahsetmiyoruz. Mola vermekten, biraz nefes almaktan, dinlenmekten ve beyni canlandırmaktan bahsediyoruz. (G___) Bu seni hızlandırır. (L) Böylece daha etkili ve hızlı çalışabilirsin. (A___) Yürüyüş yapmak yerine. (L) Ya da yürüyüşe çıkıp yürüyüş sırasında solumak gibi. (A___) Evet, bu iyi bir fikir: yürümek ve solumak.
Kasyopya: Evet.


Soru: (Ark) Bunu kabul edebilirim. (L) Ne kadar inatçı olduğunu görüyor musunuz? İnanılmaz! … (A__n) Bir soru sorabilir miyim? Çok geç olmadan, işlerimi yürütmek için ABD’ye dönmem gerekecek. Dikkat etmem gereken belirli tehlikeler var mı, yoksa sadece genel dikkat mi önerirsiniz? (Joe) Uçaklar.
Kasyopya: “Genel” dikkatten biraz daha fazlası.


Soru: (A__n) Yani gözlerimi açık tutmak yeterli olmayabilir, öyle mi?
Kasyopya: Çok dikkatli ol. Hatırla, bir frekans çitinden içeri giriyorsun. Çıkmak zor olabilir.


Soru: (A__n) Üzerimde yapacağı etkinden dolayı mı çıkmak zor, yoksa çıkmamı engellemeye mi çalışacaklar?
Kasyopya: Her ikisi.


Soru: (A__n) Çıkmamı engellemek için yapacakları şeyleri hafifletmek için yapabileceğim birşey var mı? Ne gibi şeyler beklemeliyim?
Kasyopya: Bilgi yalnızca uygulandığında korur.


Soru: (A__n) Anladığımdan emin değilim. Sorun, uygulamadığım bilgilerle mi ilgili?
Kasyopya: Biraz.


Soru: (A__n) Uygulamam gereken bilgiyle ilgili herhangi bir ipucu verebilir misiniz?
Kasyopya: Böyle bir durumun içine giriyor olduğun bilgisi.


Soru: (A__n) Tamam. Yani oraya dönmeyi çok hafife alıyorum ve bunun beni ne kadar çok etkileyeceğine yeterince dikkat etmiyorum, öyle mi?
Kasyopya: Evet.


Soru: (L) Tamam millet, ben yoruldum.
Kasyopya: Tam şu anda en önemli olan nedir? Bu düşünceyi ve soruyu her zaman aklınızda tutun. Hoşçakalın.