Loading...
RÜYA TABİRLERİ

Rüyada baldız görmek

Rüyada baldız görmek

Rüyada baldız görmek, rüyayı gören kişinin eşiyle arasındaki muhabbetin artacağına, aile içindeki huzurun ve saadetinin artacağına işarettir. Kimi yorumculara göre Rüyada baldız görmek, etrafınızda olan ve sizi çekemeyen kimseler tarafından mantık dışı ve ön yargılara dayalı dedikodular yüzünden sevdiklerinizle aranızın açılacağına ve üzüntü yaşayacağınıza yorumlanır.

Kimi yorumculara göre, Rüyada baldız görmek, kendinizi ifade etmekte zorlandığınıza veya yeteri kadar ifade edemediğinize işaret eder. Kendinizi ifade edemediğiniz ve yanlış anlaşıldığınız için bir çok sorun yaşadığınıza, hayatınızın darmadağınık, alt üst olabileceğine işaret eder.

İbn-i Nablusi’ye göre: Rüyada baldız görmek, asılsız ve maksatlı bir dedikodu yüzünden karınızla aranızın açılacağına işaret eder.

Rüyada baldız olmak

Rüyada baldız olduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek dışı, asılsız bir dedikoduya maruz kalacağına işaret eder. Dikkatli olmalısınız.

Rüyada erkek baldız görmek

Rüyada erkek baldız görmek, rüyada baldızının erkek olduğunu gören kimsenin hayatında bazı karışık durumlar olacaktır. Bazı sorunlarla baş etmeniz gerekebilir.

Rüyada baldız ile konuşmak

Rüyada baldızıyla konuşmak, hilelerin, yalanın dolanın, entrikaların içinde kalmaya, çıkmak için uğraştıkça batmaya işaret eder. Haksızlık görecek ve bazı kimseler ile ilişkilerinizi keseceksiniz.

Rüyada baldızı ile kavga ettiğini görmek

Rüyada baldızıyla kavga ettiğini görmek, hayatınızda bulunan ve önem verdiğiniz bazı kimseler ile aranız bozulabilir ve bu durumdan oldukça etkilenebilirsiniz.

Rüyada baldızıyla eşinin kavga ettiğini görmek

Rüyada baldızı ile eşinin kavga ettiğini görmek, eşinizin bazı sorunları olduğuna işaret eder. Eşiniz üzülmemeniz için bunları sizden gizliyor olabilir, ona yardımcı olmalısınız.

Rüyada baldızını öpmek

Rüyada baldızı öpmek, rüya sahibinin olmayacak işler için ümitlenip hayal kırıklığı yaşayacağına, faydasız kimseler ile olmayacak işlere girip ağır bedeller ödeyip, pişmanlık duyacağına işaret eder.

Rüyada baldız ile evlenmek

Rüyada baldızıyla evlenmek, rüya sahibi için uğursuzluğa, kısmetinin kapanacağına, şansızlığa, sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder. Gereksiz yere canınızın sıkılıp huzurunuzun bozulacağına işaret eder.

Rüyada baldızla sevişmek veya rüyada baldıza şehvet duymak

Rüyada baldız ile sevişmek veya Rüyada baldız ile cinsel ilişki yaşamak, bir konudan dolayı iltifat duyacaksınız, İki fırsat veya teklif arasında kalmaya, gönlünüzden geçtiği gibi bir ev kuracağınıza işaret eder.