Loading...
RÜYA TABİRLERİ

Rüyada çukur görmek

Rüyada çukur görmek
Rüyada çukur görmek, genelikle hayra yorulmaz. Kimi yorumculara göre rüyada çukur görmek, sıkıntıların ve üzüntülerin arkasından gelecek huzur ve mutluluğa, rahata kavuşmaya, iyi geçime işaret eder.

Rüyada derin çukur görmek
Rüyada derin bir çukur görmek, gereksiz risklere girdiğinize, aşk hayatınızda dürüst davranmadığınıza yorumlanır.

Rüyada su dolu bir çukur görmek
Rüyada su dolu bir çukur görmek, tehlikelerin artık sizden uzaklaştığına işaret eder.

Rüyada içinde (akrep ve yılan gibi) tehlikeli hayvanların bulunduğu çukur görmek
Rüyada içinde tehlikeli hayvanların bulunduğu çukur görmek, iflas edebilirsiniz. Harcamalarınızı, ödemelerinizi, atılımlarınızı daha dikkatli yapmalısınız.

Rüyada bir çukura girmek
Rüyada çukura girmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan bazı kimselerin bu dönemde ona zarar verebileceğine veya bela olup canını sıkacağına işaret eder.

Rüyada bir çukura düşmek
Rüyada çukura düşmek, rüya sahibinin tahmin edemediği ya da hesaplayamadığı bir tehlikeyi ifade eder. Bilinçaltındaki bir depresyonu, zihin bulanıklığını da anlatıyor olabilir.

Rüyada çukurdan çıkmak
Rüyada çukurdan çıktığını görmek, zorluklardan- sıkıntılardan yakın zamanda kurtulacaksınız, bereketli bir döneme gireceksiniz. Bozulan işlerinizi kısa süre içinde düzeltecek ve sonunda kâra geçeceksiniz.

Rüyada çukura düşmek ve çıkamadığını görmek
Rüyada çukura düşüp çıkamadığını görmek, rüya sahibini sıkıntılı, zor, darlık iinde geçecek bir dönem bekliyor. İşleriniz bozulacak veya zarara uğrayacaksınız.

Rüyada derince bir çukurda ilerlediğini görmek
Rüyada derince bir çukur içinde gitmek, hiç birşey umduğunuz gibi olmayacak. Rüya sahibi sonunda geniş, güzel, rahat bir geçim ümit ederken, güçlük, zorluk veya bir keder isabet edecek demektir.

Rüyada çukur kazmak
Rüyada çukur kazmak, bu aralar işlerinizi ihmal ediyorsunuz. Kendinizi eğlenceye kaptırdığınız için çıkan dedikodular yüzünden sıkıntıya düşebilirsiniz.

Rüyada bir çukuru doldurmak
Rüyada çukuru doldurduğunu görmek, rüya sahibinin bir tehlike, bela atlatacağına ancak rızkını ve kazancını koruyacağına, onu uygun şekilde harcayacağına işaret eder.

Rüyada çukur kapatmak
Rüyada çukur kapatmak, yakın zamanda açığa çıkan veya çıkacak olan bazı sırlarınızı inkar edip üstünü kapatmaya çalışacaksınız.