Loading...
RÜYA TABİRLERİ

Rüyada emzik görmek

Rüyada emzik görmek
Rüyada emzik görmek, umidinizi yitirmemelisiniz. Bekarlar için evliliğe, evli kimse için çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Denginiz olmayan, gereksiz ve boş işlerle uğraşan kimselerle komşuluk kurmaya veya mecburen iletişim kurmak zorunda kalmaya yorumlanır.

Kimi yorumculara göre Rüyada emzik görmek, endişe ve kaygılarınızdan kurtulacağınıza işaret eder. Bazende cinsel isteğin belirtisi sayılabilir.

Rüyada emzik almak
Rüyada emzik almak, rüya sahibi ıkıntılarından kurtulur, düşmanlarına karşı zafer kazanır. Aynı zamanda kazancın artmasına, başarılı ve mutlu bir ömür sürmeye işaret eder.

Kimi yorumculara göre Rüyada emzik satın almak, alacağınız kararların hayatınızı olumlu ve güzel bir şekilde etkileyeceğine, istek ve arzularınıza kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada emzik sattığını görmek
Rüyada emzik sattığını görmek, güzel haberler alacaksınız.

Rüyada bir çocuğun emzik emdiğini görmek
Rüyada bir çocuğun emzik emdiğini görmek, muhtemelen bir erkek çocuk sahibi olmayı simgeler. Aynı zamanda evli kimseler için evlat sahibi olmanın; bekar kimseler için ise evliliğin habercisidir.

Rüyada çocuğunun emzik emdiğini görmek, rüya sahibinin bir çocuğunun daha olabileceğini müjdeler.

Rüyada emzikli bebek görmek
Rüyada emzikli bebek görmek, genelde hayra yorulur. Hayırlı haberler alabilirsiniz. Hayatınızda doğru, hayırlı karalar alıp önemli adımlar atacaksınız. Yeni girişimlerde bulunup, başarı elde etmeye yorumlanır.

Rüyada emziği bir bebeğin emdiğini görmek
Rüyada bir bebeğin emzik emdiğini görmek, genel olarak iyiliğe, olumlu ve güzel olaylara, hayra yorumlanır.

Rüyada yetişkin bir kişinin emzik emdiğini görmek
Rüyada yetişkin bir kişinin emzik emdiğini görmek, bir yakınınızın ani bir şekilde evlilik kararı alıp sizi şaşırtacağına işaret eder.

Rüyada emzik emmek
Rüyada emzik emmek, süpriz, müjdeli, sevinçli haber almaya, mutlu ve güzel anlar yaşamaya yorumlanır. Sizin için hayırlı olacak bir kısmete ve mutlu bir yuvaya da yorumlanır.

Kimi yorumculara göre aile büyükleri ile biraraya gelmeye, eski günleri anmaya yorumlanır.

Rüyada meme emmek
Rüyada meme emmek, rüya sahibi emdiği kimseden faydalanır. Yani o kimseden menfaat görür, çıkar sağlar.

Rüyada bebek emzirdiğini görmek
Rüyada bebek emzirdiğini görmek, rüya sahibinin iyilik yapacağına işaret eder.