Loading...
RÜYA TABİRLERİ

Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek
Rüyada fare görmek, genellikle hayra yorulmayan rüyalardandır. Hayatınızın her alanında bazı sorunlar ile karşılaşacaksınız. İş hayatında başarısızlık ve maddi kayıpla yorumlanır.

Rüyada fare görmek, kimi yorumculara göre kötü huylu, fesat bir kadına da işarettir. Bazen sahte arkadaşlarınız ve düşmanlarınız olduğuna yorumlanır.

Rüyada çok fare görmek
Rüyada çok fare görmek, kimi yorumculara göre kazanç elde etme ile açıklanır.

Rüyada tarla faresi görmek
Rüyada tarla faresi görmek, sevdiğiniz bir arkadaşınızı sevindireceğiniz anlamı taşır.

Rüyada gözü olmayan fare görmek
Rüyada gözsüz fare görmek, maddi zarar veya sıkıntılara, zorluklara, körlüğe yani haksızlıklara göz yumduğunuza işaret eder.

Rüyada kuyruğu kopmuş fare görmek
Rüyada kuyruğu kopmuş bir fare görmek, sizin için küçük planları olan, art niyetli bir kadına yorulur.

Rüyada harap olmuş bir kuyuda siyah ve beyaz çok sayıda fare görmek
Rüyada harap olmuş bir kuyuda siyah ve beyaz çok sayıda fare görmek, rüya sahibinin ömrünün uzun olmayacağına işaret eder.

Rüyada evinde fare görmek
Rüyada evinde fare görmek, rüya sahibinin sahte arkadaş ve düşmanlarının yakınlarında olduğuna işaret eder. Hatta evine girebilecek kadar tanıdık, yakın olduklarını gösterir.

Rüyada evde çok sayıda fare görmek
Rüyada evde çok sayıda fare görmek, evinize girebilecek kadar yakınınızda bulunan sahte dostluklarınız, arkadaşlıklarınız veya tanıdıklarınızın olduğuna ve size zarar vermek istediklerine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada evinizde gördüğünüz farelerin sayısı, düşmanlarınızın ya da size zarar vermek isteyen sahte arkadaşlarınızın sayısı ile orantılıdır.

Rüyada fareli bir ev görmek
Rüyada içinde farelerin olduğu bir ev görmek, rüya sahibinin gördüğü evin rızkının çok olmasına, ucuzluk ve bolluğa işarettir.

Rüyada farenin gezindiğini görmek
Bir kimse gündüz uykusunda rüyada farenin gezindiğini görürse ömrünün uzunluğuna delalet eder.

Rüyada farenin bir şey deldiğini görmek
Rüyada farenin bir şey deldiğini görmek veya Rüyada farenin evde bir yeri kemirip oyuk açtığını görmek, rüya sahibinin evine hırsız gireceğine delalet eder.

Rüyada fareleri oynaşırken görmek
Rüyada çok sayıda fareyi oynaşırken görmek, rüya sahibinin rızkının artmasına, bolluğa işaret eder.

Rüyada fare kapanı görmek
Rüyada fare kapanı görmek, zorlukların veya zor bir işin üstesinden kolay bir şekilde gelmenin simgesidir.

Rüyada fare takip etmek
Rüyada fareyi takip etmek, kötü, ahlak dışı, hazmedilmesi zor yanlış davranışlarınızdan dolayı dışlanacağınıza, insanların içinde kötü bir şekilde anılacağınıza işaret eder.

Rüyada fareye ok ya da taş atmak
Rüyada fareye ok ya da taş atmak, kötü, art niyetli bir kadın ile muhabbete delalettir.

Rüyada fare yakalamak
Rüyada fare yakalamak, farklı şekillerde yorumlanır.. Kimi yorumculara göre, hile ve türlü oyunlarla bir kadından faydalanacağınıza yorumlanır.

Kimi yorumculara göre ise, rüya sahibine zarar vermek isteyen bir düşmana galip gelmeye işaret eder.

Rüyada fare ile konuşmak
Rüyada bir fare ile konuşmak, kötü niyetli, kötü ahlaklı, yanlış insanlarla arkadaşlık veya dostluk kuracağınıza işaret eder.

Rüyada fare pisliği görmek
Rüyada fare pisliği görmek, dedikodu, gıybet, hakaret, ahlak dışı davranış, günah ile açıklanır.

Rüyada bir veya birçok fare öldürmek
Rüyada bir fare veya birçok fare öldürdüğünü görmek, düşmanlara veya rakiplere karşı galibiyet kazanılacağına yorumlanır. Rüyada fare öldürmek, kötü niyetli insanlara karşı kazanılacak galibiyete yorulur. Basit planlarla zarar vermeye çalışacak gizli düşmana yorulur.

Rüyada ölü fare görmek
Rüyada ölü fare görmek, sizden kendini gizlemeyi başarbilen çok güçlü bir düşmanın varlığına işaret eder. Bazen kötü kalpli, kötü niyetlere sahip, katı, halden anlamayan, hoşgörü yoksunu ve bildiğini okuyan bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada ölü fare görmek, kimi yorumculara göre ise haksızlık karşısında susmadığınıza bu nedenle de sıkıntılar ile karşılaşabileceğinize işaret eder.

Rüyada ölü fare yavrusu görmek
Rüyada ölü fare yavrusu görmek, korktuğunuz, kötü niyetli bir düşmana galip gelmeye, onu etkisiz hale getirmeye işaret eder.

Rüyada ölü fare yemek
Rüyada ölü fare yemek, rüya sahibinin nefsine yenik düşmesine, haram yollarla mal elde etmesine, haksız kazanç elde etmesine, günaha girmesine işaret eder.

Rüyada ölü fare toplamak
Rüyada ölü fare toplamak, rüya sahibinin geçmişte yaptığı hatalar gün yüzüne çıkacak ve zor durumda kalacak demektir.

Rüyada ölü fareye basmak
Rüyada ölü fareye basmak, elinize geçen bir fırsatı veya şansı kaybetmeye, uğursuzluğa, kısmetinizin kapanacağına işaret eder. Belalar ve sıkıntılardan kurtulmanız uzun bir süre alacak.

Rüyada ölü fare atmak
Rüyada ölü fare atmak, rüya sahibinin günahlardan tövbe etmesine, günahlardan uzak durmak için çabaladığına, hatalardan pişmanlık duymasına, artık yalan konuşmamasına, artık temiz bir hayat istediğine, şaret eder.