Loading...
RÜYA TABİRLERİ

Rüyada uçurum görmek

Rüyada uçurum görmek
Rüyada uçurum görmek, maddi ve manevi sıkıntıya, kederlenmeye, rüya sahibi hakkında hoş olmayan dedikoduya, güvende olmayacağınıza, kıtlığa işarettir.

Rüyada bir uçurum görmek, gerçekleşmesi yakın olan gerçek ya da hayali bir tehlikeyi simgeleyebilir.

Rüyada karlı uçurum görmek
Rüyada karlı uçurum görmek, maddi ve manevi olarak sizi zorlayacak, mücadele etmenizi sağlayacak bir dönem sizi bekliyor.

Rüyada yeşil uçurum görmek
Rüyada yeşil uçurum görmek, yanlış yollarda ilerlediğinize, günaha girdiğinize ama karşılaşacağınız kötü durumların sonunda tövbe edeceğinize işaret eder.

Rüyada çok derin uçurum görmek
Rüyada çok derin uçurum görmek, manevi sıkıntılarınız var ve kendinizi köşeye sıkışmış hissediyorsunuz. Sabırlı olursanız bu zor günlerde geçecek.

Rüyada çok derin ve büyük uçurum görmek
Rüyada çok derin ve büyük bir uçurum görmek, çok sevip değer verdiğiniz bir kimseyi kaybedeceksiniz. Hayatınızda sorunlar ile karşılaşacaksınız.

Rüyada uçuruma tırmanmak
Rüyada uçuruma tırmanmak, emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Makam, mevki, itibar ve saygınlığını artmasına yorumlanır.

Rüyada uçurum kenarında oturmak
Rüyada uçurum kenarında oturmak, harcamalarınızı, davranışlarınıza, attığınız adımlara dikkat etmelisiniz aksi halde büyük maddi ve manevi zarara uğrayacaksınız.

Rüyada uçurum kenarında durmak
Rüyada uçurum kenarında durmak, karamsarlık ve ümitsizlik içinde olduğunuza, mutlu olamadığınıza işaret eder.

Rüyada kendini uçurum kenarında bulmak
Rüyada kendini bir uçurum kenarında bulmak, tehlikeler size çok yakın.

Rüyada uçurum başında olmak
Rüyada uçurum başında olmak, herşeyden vazgeçebileceğiniz, kötü bir dönemdesiniz. Hayal kırıklıkları yaşayacak ve üzüleceksiniz.

Rüyada başka birini uçurum kenarında görmek
Rüyada başkasını uçurum kenarında görmek, çevrenizden veya yakınlarınızdan bir kimse zor günler geçiriyor. Sağlık sorunları, maddi sorunlar, belalı olaylar, iflas gibi.. Yardımınıza ihtiyaç duyacak.

Rüyada uçuruma yuvarlanmak
Rüyada uçuruma yuvarlandığını görmek, ailevi sorunlar, kavgalar yaşayacaksınız.

Rüyada uçurum kenarından kurtulmak
Rüyada uçurum kenarından kurtulmak, zahmetli, riskli bir işe gireceksiniz ve kazançlı çıkacaksınız.

Rüyada uçurumdan atlamak
Rüyada uçurumdan atlamak, sorunlara artık daha fazla dayanamadığınıza, kaldıramadığınıza, isyan içinde olduğunuza işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşmek
Rüyada uçurumdan düşmek, sıkıntı, zorluk, dertler yakanızı bırakmıyor. Huzursuz olacağınız bir dönemdesiniz.

Rüyada uçurumdan atlamak ya da rüyada uçurumdan düşmek
Rüyada uçurumdan atlamak ya da rüyada uçurumdan düşmek, aynı zamanda vefat haberine işaret eder.

Rüyada uçurum kenarında deniz görmek
Rüyada uçurum kenarında deniz görmek, çabalamadan, emek harcamadan isteklerinize kavuşamazsınız. Çok çalışırsanız istek ve arzularınıza fazlasıyla kavuşacaksınız.

Rüyada uçurum kenarında ev görmek
Rüyada uçurum kenarında ev görmek, bir eviniz olsun istiyorsunuz ama alabileceğinizi düşünmüyorsunuz.

Rüyada uçurum kenarında yürümek
Rüyada uçurum kenarında yürümek, zaten var olan veya bittiğini sandığınız sıkıntılarınızın giderek artacağına işaret eder.

Rüyada uçurum kenarında namaz kılmak
Rüyada uçurum kenarında namaz kılmak, herzaman maneviyata önem verdiğinize, ibadetlerinizi yerine getirdiğinize işaret eder. Hayır işleri içinde olacağınıza işaret eder.

Rüyada uçurum kenarında yatmak
Rüyada uçurum kenarında yatmak, iç huzursuzluğuna, aklın karışık olmasına, sıkıntı çekmeye, mücadele içinde olmaya işaret eder.

Rüyada karanlık bir uçurum görmek
Rüyada karanlık uçurum görmek, kötü hislere kapılıp, kendinizi çaresiz hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Rüyada karanlık bir uçurum görmek, rüya sahibinin bilinçaltını temsil edebilir. Bilinçaltı dipsiz görünür, çünkü ne kadar derine inerseniz inin her zaman keşfe dilecek daha fazla derinlik vardır.

Rüyadaki uçurumun duygusal “hissini” not edin. Uçuruma giriyor musunuz, yoksa yalnızca kenarında korkuyla duruyor musunuz? Bilinçaltı, onu tanımadığınız için ya da içine ahlaki açıdan kabul edilmez veya katlanılmaz derecede acı veren bir deneyim gömdüğünüz için korkutucu olabilir. Fakat ileriye giden tek yol, gömülü parçaları çıkarmak, onlarla yüz yüze gelmek, onları dinlemek ve son olarak gündelik bilinçli yaşamında onlara uygun bir yer vermektir.