Loading...
RÜYA TABİRLERİ

Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek, genel olarak düşmanlarınız olduğuna yorumlanır. Korku ve endişeleriniz olduğuna, art niyetli ve hayırsız komşuya işaret eder.

Cassandra Eason’a göre: Rüyada yılan görmek, “Erkek cinselliğinin ve cinsel güç ve arzularının Freudçuluktaki ikonudur.. Yılan yeniden doğuşun, doğurganlığın ve Ana Tanrıça’nın gizemlerinin ilk örnek niteliğindeki simgesidir.

Rüyada engerek yılanı görmek
Rüyada çok zehirli oldukları bilinen engerek, kobra vb. yılanları görmek, çok tehlikeli düşmanlarınız olduğuna yorumlanır.. Evliliğinizde, iş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada engerek yılanı görmek, zor, meşakatli işlerle uğraştığınıza işarettir. Rüyada engerek yılanı görmek, bir bela, musibet anlamı da taşımaktadır.

Rüyada boğa yılanı görmek
Rüyada boğa yılanı görmek, karışık, zor ve kötü günler size çok yakın.

Rüyada çıngıraklı yılan görmek
Rüyada çıngıraklı yılan görmek, gıybeti seven, dedikoducu, kötü niyetli, iftiracı bir düşmanınız olduğuna ve ondan olabildiğince uzak durmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada su yılanı görmek
Rüyada su yılanı görmek, servet veya mevki sahibi biri ile arkadaşlık kurmaya, elinize mal geçeceğine yorumlanır.

Rüyada ev yılanı görmek
Rüyada ev yılanı görmek, yeni komşularınız olacağına işaret eder.

Rüyada çift başlı yılan görmek

Rüyada çift başlı yılan görmek, aklınız karışık, kararsız olabilir misiniz? Bu dönemde doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü, güzeli çirkini ayırt etmekte zorluk yaşıyor, ikilemde kalıyorsunuz. Kendi içinizde çelişkiler ile boğuşuyorsunuz. İki durum, iki insan vb. arasında kalıyorsunuz.

Rüyada altın, gümüş veya pırlantadan bir yılan görmek
Rüyada altın, gümüş veya pırlantadan bir yılan görmek, dünya nimetlerinden sonuna kadar faydalanıp ahiret hayatını unutacak ve günahlar işleyeceksiniz.

Rüyada ayaklı yılan görmek
Rüyada ayaklı yılan görmek, güçlü bir düşmanınız var ve ondan kesinlikle sakınmalısınız. Aynı zamanda gezmeyi, seyahat etmeyi seven bir kimseden yakın zamanda  zarar görebileceğinize de işaret eder.

Rüyada oturan yılan görmek
Rüyada oturan bir yılan görmek, gelirinizin mal edinmeye yetecek kadar bol kazanç elde edecek ve düşman çatlatacaksınız.

Rüyada yılan yumurtası görmek
Rüyada yılan yumurtası görmek, henüz küçük, güçsüz olan düşmanlığa işaret eder.

Rüyada kanatlı yılan görmek
Rüyada kanatlı bir yılan görmek, rüyanızda yılanı siz yönlendiriyorsanız; hayatınızda istediğiniz herşeyin, güç, yetki, para sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada bir yılanın uçtuğunu görmek
Rüyada yılanın uçtuğunu görmek, size karşı öfkeli olan bir yakınınızdan, sizi üzmüş bir kimseden veya rakibinizden yakın zamanda müjdeli bir haber alacaksınız..

Rüyada boynuzlu yılan görmek
Rüyada boynuzlu bir yılan görmek, şerri büyük, kıskanç, sizi hiç çekemeyen, güçlü düşmana işaret eder.

Rüyada sivri dişli yılan görmek
Rüyada sivri dişli bir yılan görmek, gördüğünüz yılanın dişleri düşmanınızın sahip olduğu gücün simgesidir.

Rüyada tırnaklı veya pençeli bir yılan görmek
Rüyada tırnakları veya pençeleri olan bir yılan görmek, düşmanınız size karşı çok öfkeli ve kini büyük. Bu neden ile dikkatli davranmalısınız.

Rüyada çok renkli yılan görmek

Rüyada bol renkli yılan görmek, yağmurlu ve bereketli bir yıl olacak.

Rüyada beyaz yılan görmek
Rüyada beyaz yılan görmek, düşmanınızın güçsüz olduğuna işaret eder. Bazen sıkıntılarınızı büyük zararlara uğramadan atlatacağınıza da işaret eder.

Rüyada yeşil yılan görmek
Rüyada yeşil yılan görmek, inançlı, dini bütün bir düşmanın varlığına işaret eder. Kimi yorumculara göre ise sizi yoldan çıkaracak, dinden sapmanızı sağlayacak bir kimseye işaret eder.

Rüyada siyah yılan görmek
Rüyada siyah yılan görmek veya Rüyada kara yılan görmek, başınız dertte. Büyük uğursuzluklar, şansızlıklar, tehlikeler kapıda. İş hayatınızda itibarınızı kaybedebilir ve maddi zarara uğrayabilirsiniz. Kurduğunuz arkadaşlıklara dikkat etmelisiniz. Hilekar kimseler ile tanışabilirsiniz.

Rüyada yılanlar görmek
Rüyada yılanlar görmek, farkında olmayabilirsiniz ancak düşmanlarınız olduğunun işaretidir. Aynı zamanda zor günlerin, hastalık ve kederin, hayal kırıklıklarının habercisidir.

Rüyada yılanlar ile karşılaşmak
Rüyada birden fazla yılan ile karşılaşmak, düşmanlarınız var ve bu düşmanlarınız yakınlarınız arasında. Yılanlar sokmuyorsa size karşı öfkeni ve kin dolu olsalar bile size zarar vermeyeceklerine işaret eder.

Rüyada yılan almak
Rüyada yılan almak, yaptıklarınız ile bir düşman sahibi olacaksınız, Kimi yorumculara göre ise başarılarınız ile halk içinde itibar sahibi olacaksınız.

Rüyada yılan satan birini görmek
Rüyada yılan satan birini görmek, rüya sahibi hasta ise şifa bulur ve ömrü uzun olur. Aynı zamanda yılanı satan kişi de kötülüklerden arınacak demektir.

Rüyada yılanlarla büyü yapan birini görmek
Rüyada yılanlarla büyü yapan birini görmek, yalancı bir kimsenin varlığı ile tabir olunur.

Rüyada evde yılan görmek

Rüyada evde yılan görmek, rüya sahibinin düşmanı evine girmeyi başaracaktır. Eşiniz ile kavga edebilir, aranız açılabilir hatta darılıp ayrılabilirsiniz.

Rüyada sokakta gezen yılanlar görmek
Rüyada sokakta gezen yılanlar görmek, düşmanınız rahat bir şekilde hareket edebiliyor ve size zarar verebilir. Dikkatli davranmalısınız.

Rüyada yılanların çok olduğu bir mekana girmek
Rüyada yılanların çok olduğu bir yere girmek, müslümanlık karşıtı kimselerin olduğu mekanlarda bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada boynuna bir yılanın dolanmış olduğunu görmek
Rüyada boynuna yılan dolanmış olduğunu görmek, malının zekatını vermediğine veya yeteri kadar vermediğine delildir.

Rüyada gökten yılan düştüğünü görmek
Rüyada gökten yılan düştüğünü görmek, rüyanızda yılan nereye düşüyorsa o yerden vefat haberi alacaksınız.

Rüyada yastıkta yılan görmek
Rüyada yastıkta yılan görmek, eşiniz ile tadınız kaçacak, ailevi sorunlar yaşayacaksınız… Yakınlarınız arasında bildiğiniz bir düşmanız mı var?

Rüyada yatağından yılan çıktığını görmek
Rüyada yatağından yılan çıktığını görmek, düşmanınız ile aynı evde yaşıyorsunuz veya yaptıklarınız ile aile içinden bir kimseyi ciddi anlamda öfkelendiriyorsunuz.

Rüyada içinde yılan olan bir çukur görmek
Rüyada içinde yılan bulunan çukur görmek, büyük maddi zarara uğrayacaksınız. İflas edebilirsiniz. Adımlarınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada yılan sokması görmek
Rüyada yılan soktuğunu görmek, ciddi anlamda sizi uyaran bir rüyadır. Büyük maddi sorunların habercisidir. Altından kalkamayacağınız atılımlar yapmamalı, çok dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde zor günler kapınızda.

Kimi yorumculara göre ise Rüyada bir yılanın soktuğunu görmek, düşmanınızdan veya rakiplerinizden zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada bir yakınını yılanın soktuğunu görmek
Rüyada bir yakınını yılanın soktuğunu görmek, yakınınız maddi sorunlar ile karşılaşacaktır. Siz de yakınınız hayata dair maddi ve manevi sorunlar yaşarken yakınınızın yanında olmalı, desteğinizi esirgememelisiniz..

Rüyada birçok yılan tarafından sokulmak
Rüyada yılanlar tarafından sokulmak, düşmanlarınız yakınlarınızda ve onlarda zarar göreceksiniz.

Rüyada beyaz bir yılanın soktuğunu görmek

Rüyada beyaz yılanın soktuğunu görmek, rakipleriniz veya düşmanlarınız sizi yenilgiye uğratacak. Verecekleri zarar büyük olmasa bile zarar görmenizi sağlayacaklar.

Rüyada kara bir yılanın soktuğunu görmek
Rüyada kara yılanın soktuğunu görmek, gerçekten kötü günler kapınızda. Maddi ve manevi zor günler yaşayacaksınız. Hayal kırıklıklarına uğrayacak, sıkıntı ve göz yaşları ile dolu günler geçireceksiniz.

Rüyada siyah yılan tarafından ısırıldığını görmek
Rüyada siyah yılan tarafından ısırılmak,yakın çevreniz sizi hayal kırıklığına uğratacak onlardan darbe yiyeceksiniz. Zaten korkunuzda bu değilmiydi?

Rüyada kobra yılanı tarafından ısırılmak
Rüyada kobra yılanı tarafından ısırılmak, dost bildikleriniz tarafından ihanete uğrayacak ve büyük hayal kırıklıkları yaşayacaksınız.

Rüyada yılan zehri görmek
Rüyada yılan zehri görmek, bir sırrınız açığa çıkacak ve zarara uğrayacaksınız. Sıkıntılı bir dönem sizi bekliyor.

Rüyada yılan tarafından zehirlenmek
Rüyada bir yılan tarafından zehirlenmek, düşmanınız veya rakipleriniz tarafından ciddi bir zarara uğrayacak ve büyük sıkıntılara çekeceksiniz.

Rüyada yılandan korkmak veya rüyada yılan tarafından ısırılmak
Rüyada yılandan korkuyorsanız ya da yılan sizi ısırıyorsa, iç dünyanızda veya bilinç altınızda korkularınız var. İhanete uğrama kaygınız olabilir mi? Bu dönemde günaha girebilirsiniz.

Rüyada yılandan kaçmak
Rüyada bir yılandan kaçmak, düşmanınız veya bir rakibinizin elinden kurtulmayı, ona galip gelmeyi başaracaksınız ve hayatınızda herşey yolunda gidecek. İş hayatında başarı elde edecek ve kazanç sağlayacaksınız. Makam mevkiniz artacak.

Rüyada yılandan korkmamak

Rüyada yılandan korkmadığını görmek, kuvvete ve kudrete erişmeye, güç sahibi olmaya, kimsenin sizi yıldıramayacağına işaret eder.

Rüyada korkmadığı halde yılandan kaçtığını görmek
Rüyada korkmadığı halde bir yılandan kaçmak, zor, sıkıntılı, meşakatli günlerin habercisidir.

Rüyada bir yılan tarafından takip edilmek
Rüyada yılan tarafından takip edilmek, hilekarlık yapacak bir düşmanınız olduğuna yorumlanır.

Rüyada bir sürü yılanın etrafından geçmek
Rüyada bir sürü yılanın etrafından geçmek, etrafınızda çok düşmanınız var gözünüzü dört açmalısınız demektir.

Rüyada yanına yılan geldiğini görmek
Rüyada yanına bir yılanın geldiğini görmek, düşmanınız size zarar verebilecek kadar size yaklaşacak. Dikkatli olmalısınız..

Rüyada bir engerek yılanın yaklaştığını görmek
Rüyada engerek yılanın yaklaştığını görmek, size zarar vermek isteyen düşmanınız güçlü ve size yaklaşmak için anı kolluyor. Gerçekten dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde zarar göreceksiniz.

Rüyada kavga eden yılanlar görmek
Rüyada kavga eden yılanlar görmek, düşmanlarınız veya rakipleriniz arasında karmaşa, kavga yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yılan öldürmek
Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, bir düşmanınıza veya rakibinize karşı galibiyet kazanacaksınız. Kimi yorumculara göre ise evlenmeye yorumlanır.

Rüyada yeşil bir yılan öldürmek
Rüyada yeşil yılan öldürmek, düşmana karşı kazanılacak galibiyet demektir.

Rüyada engerek yılanı öldürmek ya da rüyada engerek yılanını kaçırmak
Rüyada engerek yılanı öldürmek ya da rüyada engerek yılanını kaçırmak, düşmana karşı kazanılacak galibiyettir.

Rüyada ölü bir yılan görmek
Rüyada ölü yılan görmek, düşmanlarınız size zarar veremeyecek ve onlardan kurtulacaksınız.

Rüyada yılanların üstünden yürümek

Rüyada yılanların üstünden yürümek, yaşadığınız yere bolca yağmur yağması nedeniyle sel ve su basma tehlikesi ile karşılaşabilirsiniz. Kimi yorumculara göre ise düşmanlarınızı bir bir ezeceksiniz demektir.

Rüyada yılan ile konuşmak
Rüyada yılan ile konuşmak, kötü ahlaklı kimselerle muhabbete, düşmanınız ile uzak olmadığınıza veya yakın çevrenizde sizi çekemeyenlerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada yılan sevmek
Rüyada bir yılan sevmek, sizden hoşlanmayan hatta rahatsız olan bir kimseye ilgi duyuyorsunuz.

Rüyada yılan okşamak
Rüyada bir yılanı okşamak, düşmanınızdan zarar görebilirsiniz çok yakınsınız. Düşmanınızın yaptıklarını hoş karşılıyorsunuz.

Rüyada yılandan kötü söz işitmek
Rüyada bir yılandan kötü söz işitmek, düşmanınız veya rakibiniz ile kavga edeceğinize işaret eder.

Rüyada vücudundan yılan çıktığını görmek
Rüyada vücudundan yılan çıktığını görmek, akrabalarınız hakkında bir daha düşünün çünkü düşmanınız akrabalarınızdan biri ve çok tehlikeli.

Câbir’ul Mağribi’ye göre; Rüyada burnundan, memesinden, cinsi organından yılan çıktığını veya çıkardığını görmek, rüya sahibinin evladı kendisine düşman olur.

Rüyada ağzından yılan çıktığını görmek
Rüyada ağzından yılan çıktığını görmek, sözlerinizi düşünmeden veya başkalarını incitmek için söylediğinize, patavatsız olduğunuza işaret eder. Kullandığınız cümlelere daha çok dikkat etmelisiniz. Aksi halde yine siz bundan zarar göreceksiniz.

Rüyada ağzına yılan girdiğini görmek
Rüyada ağzına yılan girdiğini görmek, ilminizin artacağına, eğitim alacağınıza ve kendinizi geliştireceğinize işaret eder.

Rüyada renkli bir yılanla dövüşmek
Rüyada renkli bir yılanla dövüştüğünü görmek, düşman veya rakibiniz ile sonuna kadar mücadele edeceksiniz. hemen yenilgiyi kabul etmeyeceksiniz. Rüyanızda yılanı yeniyorsanız gerçektede bu mücadelenin galibi siz olacaksınız.

Rüyada yılan avlamak
Rüyada yılan avlamak, başarı elde edecek ve saygınlığınızı, itibarınızı arttıracaksınız.

Rüyada yılan yakalamak
Rüyada bir yılan yakalamak, düşmanınıza galip gelecek veya düşmanınızın kim olduğunu anlayıp tedbir alacaksınız ve isteklerinize kavuşacaksınız.

Rüyada yılan yakmak

Rüyada bir yılanı yakmak, düşmanlarınız veya rakiplerinize siz zarar vereceksiniz.

Rüyada yılanı çekmek
Rüyada bir yılanı çekmek, düşmana galip gelecek ve haram yollar ile elde etiiği malını siz alacaksınız.

Rüyada bir yılanı ikiye ayırmak
Rüyada yılanı ikiye ayırmak, düşmana galip gelmek ile kalmayacak ona resmen zulm edeceksiniz.
Düşman çatlatacaksınız.

Rüyada yılan çiğnemek
Rüyada yılan çiğnemek, rakiplerinize veya düşmanınıza galip geleceksiniz. Kimi yorumculara göre düşmanın malından yemeye işaret eder.

Rüyada yılan eti yemek ve kusmak
Rüyada yılan eti yedikten sonra kusmak, başarıya bukadar yaklaşmışken karşınıza engeller çıkacak. Ve sıkıntılı günler geçireceksiniz. Hayatınızdaki bu karmaşa, engel ve şansızlıktan dolayı planlarınızı, beklentilerinizi erteleyebilirsiniz.

Rüyada çiğ yılan eti yemek
Rüyada çiğ yılan eti yemek, başarı elde etmeye, makam- mevki sahibi olup itibar sağlamaya işaret eder. ,Aynı zamada düşmanınıza veya rakibinize galip geleceksiniz.

Rüyada pişmiş yılan eti yemek
Rüyada pişmiş yılan eti yemek, hayatınızdaki herşey rayına girecek, hayatınız güzelleşecek, huzur dolu ve mutlu olacaksınız. Çalışmalarınızın ve emeklerinizin karşılığını alacaksınız.