Loading...
RÜYA TABİRLERİ

Rüyada zarara uğramak

Rüyada zarara uğramak

Rüyada zarara uğramak, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Bu rüya dinde nok­sanlığa, ibadetlerde gösterilen lakaytlığa, günaha girdiği­nize işarettir.

Rüyada zarara etmek, bir yorumu da yap­tığınız işlerde başarılı olmak için daha dikkatli olmanız ve hata payının daha az olmasına özen göstermeniz gerek­tiğidir.

Rüyada zarara uğramak, kimi yorumculara göre rüyalar tersine yorumlanır. Yani hayra yorumlanır denir..

Rüyada bir musibete bulaşmak
Rüyada bir musibete bulaşmak, zorluklar ile karşılaşacağınıza, üzüntü ve sıkıntıya işaret eder.

Rüyada iflas etmek
Rüyada iflas etmek, işlerin bozulacağına, rızkın azalmasına, maddi zarara uğramaya, başka bir memlekete göç etmeye, maddi ve manevi sıkıntıya işaret eder.

Rüyada iflas etmek, hayatınızda bir boşluk olduğunu işaret eder. Sıkıntılara, aksiliklere, engellere işaret eder.

Rüyada iflas eden birini görmek

Rüyada iflas eden birini görmek, geçim zorluğu yaşayacağınıza, kısmetinizin kapanacağına, şansınızın kötüye döndüğüne yorumlanır. Yaptığınız yanlışların bedelini ağır bir şekilde ödeyeceğinize, yoksullaşacağınıza, fakirleşip üç kuruşa muhtaç hale geleceğinize işaret eder.

Rüyada zarar ve ziyan görmek
Rüyada zarar ve ziyan görmek, rüya sahibinin günaha girdiğine, hasta bir kimsenin vefatına, yoksulluğa, düşman sevindirmeye işaret eder.

Rüyada şirketin battığını görmek
Rüyada şirketin iflasını görmek veya Rüyada şirketin battığını görmek, maddi ve manevi sorunlar yaşayacağınıza, düzeninizin alt üst olacağına, olumsuzluklara, uğursuzluğa, umutlarınızın tükeneceğine delalettir.

Rüyada iflas eden bir müesseseden ayrılmak
Rüyada iflas eden bir müesseseden ayrılmak, hayatınızda ne yazık ki olumsuz gelişmeler boy gösterecek, maddi ve manevi zarara uğrayacaksınız.

Rüyada zarardan kurtulmak
Rüyada zarardan kurtulmak, rüya sahibi sevap kazanacağı davranışlarda bulunur, hasta ise şifa bulur, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulur.